login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Sprint Żarówka - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
LKS Zdziarzec - LKS "Madras" Goleszów
3:2
LKS "Sprint" Żarówka - LKS "Sokół" Partynia
4:0
LKS "Janovia" Janowiec - LKS "Strażak" Grochowe
4:6
GKS "Grom" Krzemienica - LKS Zgórsko
2:1
LKS "Apollo" Dulcza Mała - LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka
0:0
Logowanie
Zarejestruj się
Buttony
Menu główne
Strona główna
Klub
Treningi
Kadra
Statystyki
Sezon 2013 / 2014
Kadra
Wyniki
Sezon 2012 / 2013
Terminarz
Tabela
Statystyki
Kadra
Sezon 2011/2012
Tabela
Statystyki
Kadra
Terminarz
Sezon 2010/2011
Terminarz
Tabela
Sezon 2009/2010
Terminarz
Tabela
Sezon 2008/2009
Terminarz
Tabela
Galeria
Zarz±d
Historia
Sezon 20152016
Tabela ligowa
Inne rozgrywki » C-klasa
1.
LKS "Sprint" Żarówka
40
2.
LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka
33
3.
LKS "Apollo" Dulcza Mała
23
4.
LKS "Sokół" Partynia
19
5.
LKS Zgórsko
18
6.
LKS "Strażak" Grochowe
16
7.
LKS "Janovia" Janowiec
16
8.
LKS Zdziarzec
14
9.
GKS "Grom" Krzemienica
12
10.
LKS "Madras" Goleszów
8
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
4 go¶ci
dzisiaj:
77
, wczoraj:
69
ogółem:
558 571
statystyki szczegółowe
Najnowsza galeria
LKS Janovia Janowiec - LKS Sprint Żarówka
Ładowanie...
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Ł±cznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Giża Arkadiusz
pomocnik
2
0
2
0
0
0
180
90
2.
Dudek Patryk
pomocnik/napastnik
2
1
2
0
1
0
140
70
3.
Jaje Łukasz
pomocnik/napastnik
2
0
2
0
0
0
180
90
4.
Giża Łukasz
obrońca
2
0
0
0
0
0
180
90
5.
Deć Daniel
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Kokoszka Dawid
obrońca
2
0
0
0
0
0
100
50
7.
Kawa Janusz
obrońca
1
0
0
0
1
0
90
90
8.
Bajor Adam
obrońca
2
0
0
0
0
0
180
90
9.
Kryczka Mariusz
pomocnik
3
4
0
0
0
0
270
90
10.
Witaszek Jakub
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Pawelec Marcin
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Cymbor Tadeusz
pomocnik
1
1
0
0
0
0
90
90
13.
Cichoń Grzegorz
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Cichoń Janusz
napastnik
1
0
0
0
0
0
90
90
15.
Bednarz Tomasz
napastnik
2
4
0
0
0
0
135
68
16.
Szeliga Paweł
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Czapiga Grzegorz
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Cichoń Andrzej
obrońca
1
0
0
0
0
0
30
30
19.
Wiatr Tomasz
pomocnik
2
0
0
0
1
0
90
45
20.
Wiatr Mateusz
obrońca
1
0
0
0
0
0
90
90
21.
Dudek Sławomir
bramkarz
2
0
0
0
0
0
180
90
22.
Bednarz Michał
napastnik
1
0
0
0
0
0
90
90
23.
Kużdżał Konrad
pomocnik
1
0
0
0
0
0
90
90
24.
Mróz Mirosław
bramkarz
2
0
0
0
0
0
180
90
25.
¦piewak Dariusz
pomocnik/napastnik
1
0
0
0
0
0
45
45
26.
Patryk Cichoń
obrońca/pomocnik
2
0
0
0
0
0
180
90
27.
Dominik Żytniak
obrońca/pomocnik
2
1
0
0
0
0
90
45
28.
Krawczyk Krzysztof
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
29.
Wiatr Adrian
obrońca
2
0
0
0
0
0
180
90
30.
Klapa Mariusz
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
31.
Skrzyniarz Sebastian
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
32.
Mol Jarosław
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
33.
Jasina Krystian
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
34.
Torba Ernest
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
35.
Bednarz Dariusz
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Dawid Kokoszka
Prezes
2.
Mariusz Kryczka
V-ce prezes
Ankiety
Brak aktywnych ankiet.
Reklama
Zegar
Wyniki
Ostatnia kolejka 15
LKS Zdziarzec
3:2
LKS "Madras" Goleszów
LKS "Sprint" Żarówka
4:0
LKS "Sokół" Partynia
LKS "Janovia" Janowiec
4:6
LKS "Strażak" Grochowe
GKS "Grom" Krzemienica
2:1
LKS Zgórsko
LKS "Apollo" Dulcza Mała
0:0
LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 16
LKS "Madras" Goleszów
-
LKS "Apollo" Dulcza Mała
LKS Zgórsko
-
LKS "Janovia" Janowiec
LKS "Strażak" Grochowe
-
LKS "Sprint" Żarówka
LKS "Sokół" Partynia
-
LKS Zdziarzec
LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka
-
GKS "Grom" Krzemienica
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystuj±cy
Punktacja kanadyjska
Ilo¶ć kartek
Czas gry
Bednarz Tomasz
17 bramek
¦piewak Dariusz
9 bramek
Kużdżał Konrad
4 bramki
Wiatr Tomasz
2 asysty
¦piewak Dariusz
2 asysty
Bednarz Tomasz
1 asysta
Wiatr Tomasz
1
Wiatr Adrian
1
Bednarz Tomasz
18 pkt (
17 B + 1 A
)
¦piewak Dariusz
11 pkt (
9 B + 2 A
)
Wiatr Tomasz
5 pkt (
3 B + 2 A
)
Kużdżał Konrad
847 minut
¦piewak Dariusz
826 minut
Bednarz Tomasz
780 minut