LKS Sprint Żarówka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Zdziarzec - LKS "Madras" Goleszów 3:2
  • LKS "Sprint" Żarówka - LKS "Sokół" Partynia 4:0
  • LKS "Janovia" Janowiec - LKS "Strażak" Grochowe 4:6
  • GKS "Grom" Krzemienica - LKS Zgórsko 2:1
  • LKS "Apollo" Dulcza Mała - LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka 0:0
  •        

Logowanie

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 26, wczoraj: 75
ogółem: 328 409

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

LKS Janovia Janowiec - LKS Sprint Żarówka
Ładowanie...

Terminarz

2011-10-23 14:00:00
LKS Apollo Dulcza Mała 2 1 LKS Wisła Rożniaty
LKS Skorpion Wylow 4 4 LKS Orły Ruda
LKS Sprint Żarówka 2 0 LKS Madras Goleszów
LKS D±bie 1 0 LKS Zdziarzec
LKS Janovia Janowiec 3 4 Sokół Partynia
2011-10-16 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 2 4 LKS Skorpion Wylow
LKS Orły Ruda 7 2 LKS Sprint Żarówka
LKS Madras Goleszów 0 3 LKS D±bie
LKS Zdziarzec 0 6 LKS Janovia Janowiec
Sokół Partynia 2 2 LKS Apollo Dulcza Mała
2011-10-09 14:00:00
LKS Sprint Żarówka 2 0 LKS Wisła Rożniaty
LKS D±bie 1 1 LKS Orły Ruda
LKS Janovia Janowiec 3 6 LKS Madras Goleszów
Sokół Partynia 4 2 LKS Zdziarzec
LKS Skorpion Wylow 2 2 LKS Apollo Dulcza Mała
2011-10-02 14:00:00
LKS Madras Goleszów 6 1 LKS Zdziarzec
LKS Orły Ruda 1 2 LKS Janovia Janowiec
LKS Wisła Rożniaty 3 4 LKS D±bie
LKS Skorpion Wylow 0 2 Sokół Partynia
LKS Apollo Dulcza Mała 3 4 LKS Sprint Żarówka
2011-09-25 14:00:00
LKS Janovia Janowiec 2 2 LKS Wisła Rożniaty
LKS Zdziarzec 2 1 LKS Orły Ruda
Sokół Partynia 2 0 LKS Madras Goleszów
LKS Sprint Żarówka 3 3 LKS Skorpion Wylow
LKS D±bie 4 0 LKS Apollo Dulcza Mała
2011-09-18 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 5 2 LKS Zdziarzec
LKS Orły Ruda 3 3 LKS Madras Goleszów
LKS Sprint Żarówka 2 1 Sokół Partynia
LKS Skorpion Wylow 1 2 LKS D±bie
LKS Apollo Dulcza Mała 2 5 LKS Janovia Janowiec
2011-09-11 14:00:00
LKS Madras Goleszów 1 1 LKS Wisła Rożniaty
Sokół Partynia 4 3 LKS Orły Ruda
LKS D±bie 4 3 LKS Sprint Żarówka
LKS Zdziarzec 3 0 LKS Apollo Dulcza Mała
LKS Janovia Janowiec 4 5 LKS Skorpion Wylow
2011-09-04 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 2 2 LKS Orły Ruda
LKS D±bie 0 1 Sokół Partynia
LKS Apollo Dulcza Mała 3 2 LKS Madras Goleszów
LKS Skorpion Wylow 3 0 LKS Zdziarzec
LKS Sprint Żarówka 1 1 LKS Janovia Janowiec
2011-08-28 14:00:00
Sokół Partynia 2 1 LKS Wisła Rożniaty
LKS Orły Ruda 2 4 LKS Apollo Dulcza Mała
LKS Madras Goleszów 1 0 LKS Skorpion Wylow
LKS Zdziarzec 0 3 LKS Sprint Żarówka
LKS Janovia Janowiec 6 2 LKS D±bie
2012-04-15 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 2 6 Sokół Partynia
LKS Apollo Dulcza Mała 6 3 LKS Orły Ruda
LKS Skorpion Wylow 2 3 LKS Madras Goleszów
LKS Sprint Żarówka 1 5 LKS Zdziarzec
LKS D±bie 3 4 LKS Janovia Janowiec
2012-04-22 14:00:00
LKS Orły Ruda 3 1 LKS Wisła Rożniaty
LKS D±bie 0 2 Sokół Partynia
LKS Apollo Dulcza Mała 1 2 LKS Madras Goleszów
LKS Zdziarzec 2 1 LKS Skorpion Wylow
LKS Janovia Janowiec 5 1 LKS Sprint Żarówka
2012-04-29 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 1 2 LKS Madras Goleszów
LKS Orły Ruda 2 1 Sokół Partynia
LKS Sprint Żarówka 8 2 LKS D±bie
LKS Apollo Dulcza Mała 4 1 LKS Zdziarzec
LKS Skorpion Wylow 1 5 LKS Janovia Janowiec
2012-05-06 14:00:00
LKS Zdziarzec 3 3 LKS Wisła Rożniaty
Sokół Partynia 1 0 LKS Sprint Żarówka
LKS D±bie 3 0 LKS Skorpion Wylow
LKS Apollo Dulcza Mała 3 0 LKS Janovia Janowiec
LKS Madras Goleszów 1 0 LKS Orły Ruda
2012-05-13 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 2 1 LKS Janovia Janowiec
LKS Orły Ruda 6 1 LKS Zdziarzec
LKS Madras Goleszów 0 2 Sokół Partynia
LKS Skorpion Wylow 2 1 LKS Sprint Żarówka
LKS Apollo Dulcza Mała 2 1 LKS D±bie
2012-05-20 14:00:00
LKS Zdziarzec 1 0 LKS Madras Goleszów
LKS Janovia Janowiec 3 3 LKS Orły Ruda
LKS D±bie 3 1 LKS Wisła Rożniaty
Sokół Partynia 1 1 LKS Skorpion Wylow
LKS Apollo Dulcza Mała 0 6 LKS Sprint Żarówka
2012-05-27 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 3 2 LKS Sprint Żarówka
LKS Orły Ruda 5 0 LKS D±bie
LKS Madras Goleszów 1 3 LKS Janovia Janowiec
LKS Zdziarzec 2 2 Sokół Partynia
LKS Apollo Dulcza Mała 3 0 LKS Skorpion Wylow
2012-06-03 14:00:00
LKS Skorpion Wylow 0 1 LKS Wisła Rożniaty
 LKS Sprint Żarówka 1 1 LKS Orły Ruda
LKS D±bie 1 2 LKS Madras Goleszów
LKS Janovia Janowiec 6 1 LKS Zdziarzec
LKS Apollo Dulcza Mała 2 1 Sokół Partynia
2012-06-17 14:00:00
LKS Wisła Rożniaty 0 4 LKS Apollo Dulcza Mała
LKS Orły Ruda 6 0 LKS Skorpion Wylow
LKS Madras Goleszów 3 0 LKS Sprint Żarówka
LKS Zdziarzec 5 6 LKS D±bie
Sokół Partynia 4 4 LKS Janovia Janowiec


 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Zdziarzec 3:2 LKS "Madras" Goleszów
LKS "Sprint" Żarówka 4:0 LKS "Sokół" Partynia
LKS "Janovia" Janowiec 4:6 LKS "Strażak" Grochowe
GKS "Grom" Krzemienica 2:1 LKS Zgórsko
LKS "Apollo" Dulcza Mała 0:0 LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
LKS "Madras" Goleszów - LKS "Apollo" Dulcza Mała
LKS Zgórsko - LKS "Janovia" Janowiec
LKS "Strażak" Grochowe - LKS "Sprint" Żarówka
LKS "Sokół" Partynia - LKS Zdziarzec
LKS "Modorex" D±brówka Wisłocka - GKS "Grom" Krzemienica

Statystyki drużyny